ANA SAYFA     NEDEN BASBAŞ?     OPERASYONEL AVANTAJLAR
NEDEN BASBAŞ?
Basbaş
Tek Durak Ofis Yaklaşımı

Batı Anadolu Serbest Bölgesinde faaliyet gösterecek firmaların memnuniyetini sağlayacak hizmetleri geliştirip sunmak, faaliyet alanlarının hizmet kalitesini sürekli geliştirmek en önemli hedefimizdir. BASBAŞ uygulayacağı Yönetim Sistemleri ile sürekli iyileştirmeyi hedefleyerek, kullanıcılara en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri sunacaktır. Tek hizmet noktası olmasının sağladığı hız ve bürokrasiden arındırılmış yapı, bölge kullanıcılarının zaman kaybını önleyerek faaliyetlerine yoğunlaşmasını sağlayacaktır.

Operasyonel Hizmetler

Elektrik Dağıtım, Doğalgaz (LNG) Temini, Telekomünikasyon, İnternet, Endüstriyel Kullanma Suyu Hizmetleri, Proje Tetkik ve İnşaat Denetim Hizmeti, Bakım Hizmetleri, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmeti, Peyzaj Hizmeti, Bölge Giriş Kapısı Güvenlik Hizmeti, Atık Yönetimi.

Basbaş
Basbaş
Depolama Faaliyetlerine Yönelik Hizmetler

Yükleme/boşaltma, nakliye, malzeme kiralama, dönemsel personel ve depo kontrol servisleri. Gümrük operasyonlarına yönelik servis.

Gıda Hizmeti

BASBAŞ Gıda İşletmeleri, Batı Anadolu Serbest Bölgesine hizmet edecek olup kullanıcılara tabldot, Restoran, Kafeterya gibi farklı hizmet çeşitleri ile faaliyet gösterecektir. Ayrıca Bölgede özel siparişe yönelik üretim, dağıtım ve Catering hizmetleri de sunulacaktır.  

Basbaş
Basbaş
Opsiyonel Hizmetler

Dış Ticaret Hizmeti, İnşaat/Elektrik/Mekanik Tadilat ve Onarım Hizmetleri, Bilgi Sistem ve Çözümleri, Bilgi Güvenliği Ürünleri, Altyapıları ve Donanım Çözümleri, Personel Taşıma Hizmeti, Temizlik Hizmeti, seçeneklerini bulmak mümkündür.

Batı Anadolu Serbest Bölgesinde faaliyet göstermek için ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi vermeye hazırız!